Avoimet ovet ma–la 14.–19.1.

Avoimet ovet ma–la 14.–19.1.

Vietämme avoimia ovia kuntoilun ja hyvän olon merkeissä. Kuntosali ja ryhmäliikuntatunnit veloituksetta käytössäsi. Tervetuloa tutustumaan!

Valitse lähin keskus!

Espoo – Tapiola
Metsänpojankuja 4
tapiola@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 16–20
to 16–20 
pe 15–19
la 11–15


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Pumppi 45 (Erika)
19.00 Zumba 45 (Erika)
20.00 Jooga 45 (Erika)

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17.30 Wattbike-sisäpyöräily 45 (Juuso)
18.45 Yin Jooga 75 (Johannes)

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

Ei aikataulutettua ryhmäliikuntaa, virtuaalitunnit käytössä vapaasti


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Les Mills BODYCOMBAT® 55 (Virtuaali)
19.00 Keskikeho 30 (Virtuaali)
19.30 Les Mills BODYBALANCE® 30 (Virtuaali)

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

17.30 Voimaa Istumatyöläiselle 60 (Paula)
18.30 Pilates 60 (Paula)

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

Ei aikataulutettua ryhmäliikuntaa, virtuaalitunnit käytössä vapaasti

Lisäohjelma

Jaossa Nutramino-tuote 20:lle ensimmäiselle
vierailijalle klo 11 alkaen

Helsinki – Herttoniemi
Mekaanikonkatu 15
herttoniemi@easyfit.fi

Avoinna

ma 15–20
ti 15–20
ke 15–20
to 15–20
pe 10–14
la 9–13


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:30 CXWORX® 30
18:15 BODYCOMBAT® 55
19:30 BODYPUMP® 60

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:15 BODYPUMP® 45
18:15 GRIT™ CARDIO 30
19:00 SH’BAM® 45

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:00 GRIT™ STRENGTH 30
17:45 BODYBALANCE® 55
19:00 BODYATTACK® 55


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17:30 BODYSTEP® 55
18:00 JOOGA 60 
18:45 KUNTOJUMPPA 30
19:30 BODYBALANCE® 55
20:00 KUNTONYRKKEILY 60

PERJANTAI 18.1.

Kuntosali vapaassa käytössä klo 10–14

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10:00 BODYPUMP® 60
11:15 BODYJAM® 55

Helsinki – Lauttasaari
Vattuniemenkatu 17
lauttasaari@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 16–20
to 16–20
pe 10–13
la 10–13


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:30 Sisäpyöräily 45 / Taru
17:30 Kiertoharjoittelu 45 / Minna
18:20 RVP 30 / Taru
18:55 HIIT 30 / Taru
19:30 Yin Jooga 75 / Jutta

Lisäohjelma

18:00-19:00 Kehonkoostumusmittauksia

  • kuntosalivalmentaja Janiina Kuosa
  • ilmoittautuminen sähköpostiin janiina.kuosa@easyfit.fi
  • mittaus edellyttää EasyFit-asiakkuutta
    ja My Wellness Cloud -tiliä

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:30 BODYCOMBAT® 45 / Elina
18:20 FarkkuPeppu 30 / Minna
18:20 SPRINT 30 / Elina
18:55 Kahvakuula 30 / Minna
19:30 Pilates 60 / Heidi

Lisäohjelma

12:00–12:45 Liikkuvuutta ja kehonhallintaa -tunti

16:00–20:00 Biancaneve esittelemässä urheiluvaatteita

18:00–18:45 Laiteopastus

  • ohjaaja Kuntosalivalmentaja Janiina Kuosa

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

11:00 Pilates 60 / Kristiina
17:30 SH'BAM® 45 / Svetlana
18:00 Kiertoharjoittelu 45 / Minna
18:25 BODYPUMP® 60 / Elina
19:35 BODYBALANCE® 60 / Elina

Lisäohjelma

16:30–17:30 Hartia-Workshop

  • ohjaajina Fysioksen fysioterapeutit Samuli Murto ja Leena Vierikko
  • ilmoittautuminen osoitteeseen samuli.murto@fysios.fi

TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17:30 Kahvakuula 45 / Minna
18:20 BODYCOMBAT® 60 / Elina
18:25 SPRINT 30 / Minna
19:25 HighRoller & Kehonhuolto 45 / Elina

Lisäohjelma

17:00–18:00 Sali-pienryhmän näytetunti

18:00–19:00 Kehonkoostumusmittauksia

  • kuntosalivalmentaja Minna Perkiö
  • ilmoittautuminen sähköpostiin minna.perkio@easyfit.fi
  • mittaus edellyttää EasyFit-asiakkuutta
    ja My Wellness Cloud -tiliä

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

10:00 FarkkuPeppu 30 / Elina
10:35 BODYBALANCE® Flex 30 / Elina
17:30 HIIT 30 / Elina

Lisäohjelma

12:00–12:45 Laiteopastus

  • ohjaaja kuntosalivalmentaja Minna Perkiö

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

12:00 Flow Jooga 75 / Jutta

Lisäohjelma

10:30–11:30 Kahvakuula-tekniikka

  • ohjaajana Minna Rossi

Helsinki – Pasila
Original Sokos Hotel Pasila
Maistraatinportti 3
pasila@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 15–18:30
ke 16–20
to 12–14
pe 15–18
la 10–14


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:30 BODYPUMP® 45 / Anna
18:30 Kiinteytys 45 / Anna
19:20 Pilates 45 / Anna

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:15 HIIT 30 / Irina
17:50 Kehonhuolto 45 / Irina
18:45 Kahvakuula 45 / Anna

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:45 Dancemix 45 / Sonetta
18:35 RPV 45 / Sonetta


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

Omavalintainen virtuaalitunti

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

Omavalintainen virtuaalitunti

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

11:00 EasyJooga 75 /Svetlana

Helsinki – Pitäjänmäki
Valimotie 13, A-talo
pitajanmaki@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 16–20
to 16–20
pe 16–19
la 11–14


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17.15 Keskikeho 45 / Erna
18.15 BODYPUMP® 60 / Erna
19.30 Kehonhuolto 45 / Erna

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17.30 Pilates 50 / Aino
18.30 Flow Jooga 75 / Aino

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17.15 SPINNING 30 / Anniina
18.00 BODYPUMP® 60 / Anniina
19.15 ZUMBA® 60 / Janette


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17.15 Pilates 50 / Kaisa
18.15 Kiinteytys 45 / Piia
19.15 Kahvakuula 45 / Piia

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Jooga 60 /Sari

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10.30 Kiinteytys 60

Helsinki – Ruoholahti
Radisson Blue Seaside
Ruoholahdenranta 3
ruoholahti@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 16–20
to 16–20
pe 15–19
la 11–15


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Crosstraining 45 (Jenna)

Lisäohjelma

Liikkeen laadun analysointi: kyykky klo 17–18
(Andy) – varaa aika (enintään 8 henkilöä)

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

18.00 RVP 45 (Jasmin)
19.00 Syvävenyttely 30 (Jasmin)

Lisäohjelma

PT 30 min klo 16:00 ja 16:30 (Jasmin) – varaa aika

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Sisäpyöräily 45 (Erika)
19.00 Pumppi 45 (Erika)
20.00 Zumba 45 (Erika)

Lisäohjelma

PT 30 min klo 18:00 ja 18:45 (Jenna) – varaa aika

Liikkeen laadun analysointi:
Vetävät liikkeet klo 17–18 (Andy) –
varaa aika (enintään 8 henkilöä)


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Kahvakuula 45 (Jenna)
19.00 Power 45 (Jenna)

PERJANTAI 18.1.

Ei ohjattua ryhmäliikuntaa, kuntosali
vapaasti käytettävissä klo 15–19

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10.00 TEHO 45 (Jenna)

Lisäohjelma

Jaossa Nutramino-tuote 20:lle ensimmäiselle
vierailijalle klo 11 alkaen

Helsinki – Vuosaari
Furuborginkatu 3
vuosaari@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 16–20
to 16–20
pe 15–19
la 11–15


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Kahvakuula 45 (Sami)
19.00 Voimaa Kehonpainolla 45 (Tiina)
20.00 Jooga 60 (Leea)

Lisäohjelma

PT 30 min klo 17:00 ja 17:30, klo 19:00
ja 19:30 – varaa aika

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Pumppi 45 (Erika)
19.00 Zumba 45 (Erika)

Lisäohjelma

PT 30 min klo 17:00 ja 17:30 – varaa aika

Sali-pienryhmädemo klo 18–19 –
varaa aika (enintään 8 henkilöä)

KESKIVIIKKO 16.1.

Ei ohjattua ryhmäliikuntaa, kuntosali
vapaasti käytettävissä klo 16–20

Lisäohjelma

Laiteopastus klo 17:00 – varaa aika 
(enintään 8 henkilöä)

HIIT-pienryhmädemo klo 19–20 – varaa aika 
(enintään 8 henkilöä)


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

18.00 RVP 30 (Erika)
18.30 Core 30 (Erika)
19.15 Kehonhuolto 45 (Hanna)

Lisäohjelma

PT 30 min klo 17 ja 17:30 – varaa aika

Laiteopastus klo 20–21 – varaa aika 
(enintään 8 henkilöä)

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

18.00 HIIT 45 (Tiina)

Lisäohjelma

Kahvakuula-tekniikkaklinikka klo 18 – varaa aika

Valmentaja tarkistaa tuen kuntoon ja liikeradat oikeiksi. Opit myös uusia kahvakuulaliikkeitä. Enintään 8 hlöä.

Raskas kuin metalli -ryhmäliikunta klo 19 (ekstratunti, ei normaalisti valikoimassa)

Tappotreeni mättömusiikin tahtiin. Jos raskaat kitaravallit ja kova tahti uppoavat, tule mukaan takomaan syke tappiin!

LAUANTAI 19.1.

Ei ohjattua ryhmäliikuntaa, kuntosali
vapaasti käytettävissä klo 11–15

Lisäohjelma

Jaossa Nutramino-tuote 20:lle ensimmäiselle
vierailijalle klo 11 alkaen

Ideapark – Lempäälä
Ideaparkinkatu 4
ideapark@easyfit.fi

Avoinna

ma 16–20
ti 16–20
ke 10–14
to 10–14
pe suljettu
la 10–13

Tarjous uusille asiakkaille

Uusille asiakkaille kaupan päälle 30 min kuntosalivalmennus. Kysy lisää!


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

18:15 Pumppi 55 min / Heli
19:15 Lavis 55 min / Elina
20:15 Flow-Jooga 60 min / Elina

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

18:15 Toiminnallinen Kahvakuula 55 min / Petri
19:30 Pilates 60 min / Jenna

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

Ei ryhmäliikuntaa avoimien ovien aikana


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

Ei ryhmäliikuntaa avoimien ovien aikana

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

Ei ryhmäliikuntaa avoimien ovien aikana

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

11:15 Crosstraining 60 min / Petri

Kemi
Valtakatu 7–9 (Prima-talon 2. krs)
kemi@easyfit.fi

Avoinna

ma 15–19
ti 09:30–10 ja 15–19
ke 12–19
to 12–19
pe 10–18


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:30 Spinning 30 / Mira
18:15 Crosstraining 60 / Mira
19:00 Pilates 45 / Heini

Lisäohjelma

Kahvitarjoilu

15:00 Kuntosaliharjoittelu tutuksi
vinkkejä monipuoliseen saliharjoitteluun /
Kuntosalivalmentaja Marika Ylilahti

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

10:00 Lempi-tunti / Mira
17:45 VoimaJooga 60 / Heini
19:00 Les Mills BODYPUMP® 60 / Jaana

Lisäohjelma

Kahvitarjoilu

16:00 Kuntosaliharjoittelu tutuksi, 
vinkkejä monipuoliseen saliharjoitteluun /
Kuntosalivalmentaja Marika Ylilahti

17:00 Virtuaalitunti Les Mills BODYPUMP® 30 min
vinkit ja oikeat tekniikat neuvomassa /
Kuntosalivalmentaja Marika Ylilahti

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:00 Kuntonyrkkeily 45 / Mira
18:00 Crosstraining 60  /Mira
19:00 Zumba 60 / Johanna

Lisäohjelma

Kahvitarjoilu

18:15 Kuntosaliharjoittelu tutuksi /
Kuntosalivalmentaja Marika


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17:30 FitHumpat 45 /Johanna
18:20 Les Mills CXWORX® 30 / Jaana
18:30 HathaJooga 60 / Tiina
19:00 Spinning 45 / Jaana

Lisäohjelma

Kahvitarjoilu

16:00–18:00 InBody-mittauksia hintaan 15 € /
Kuntosalivalmentaja Marika

16:00 Virtuaalitunti™ Niska-Hartiaseutu
vinkit ja oikeat tekniikat neuvomassa /
Personal Trainer ja Fysioterapeutti Suvi Hiukka

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

17:30 KehoCrossi 60 / Niilo

Lisäohjelma

Kahvitarjoilu

16:45 Virtuaalitunti Les Mills BODYCOMBAT® 30 min
vinkit ja oikeat tekniikat neuvomassa /
Personal Trainer Mira Piirainen

Kotka
Suursaarenkatu 3
kotka@easyfit.fi

Avoinna

ma 16:30–19:30
ti 17–19
ke 17–19
to 09:30–11:30 ja 17–19
pe 16–18


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:20 BODYCOMBAT® 60
18:30 BODYPUMP® 45

Lisäohjelma

Biancaneve-treenivaate-esittely klo 15–19

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:15 Sisäpyöräily 45

Lisäohjelma

Nutramino-tuotemaistiaisia klo 17–19

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:20 BODYPUMP® 60
18:40 Farkkupeppu 30


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

10:00 Kehonhuolto 60+ 60
18:00 BODYBALANCE® 60

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

17:30 BODYPUMP® 60

Muu ohjelma

16:00–18:00 Kuntosalivalmentaja Anne salilla ohjaamassa kiertoharjoittelutreenin. Kiertoharjoittelut ovat klo 16–16:30, 16:45–17:15 ja 17:30–18:00. Koko kehon tehokas kuntosalitreeni kaikille liikkujille. Kuntosalitreeni tutuksi ohjatusti ja turvallisesti kiertoharjoittelulla. Lyhyt ja tehokas treeni. Tervetuloa mukaan!

Oulu Keskusta
Hallituskatu 1
Radisson Blu Hotel Oulu
oulukeskusta@easyfit.fi

Avoinna

ma 14–21
ti 08.30–19
ke 15–19
to 14–18
pe 08.30–18
la 10–14


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

16:00 Core 20
16:30 Farkkupeppu 30
17:05 Les Mills BODYBALANCE® Strenght 45
17:55 Les Mills BODYCOMBAT® 55
18:15 Les Mills SPRINT® 30
19:00 Les Mills BODYPUMP® 55

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

09:00 Les Mills BODYBALANCE® 55
10:00 Lempijumppa 30
16:30 Kahvakuula 20
17:00 Zumba 45
17:50 Les Mills BODYATTACK® 45
18:40 Les Mills BODYPUMP® 30

Lisäohjelma

Aamukahvit tarjolla klo 9–11

Senioreiden salipäivystys klo 11-12 –
tule tutustumaan saliharjoitteluun,
valmentaja tavattavissa!

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

16:30 Les Mills BODYCOMBAT® 30
17:10 Les Mills BODYPUMP® 45
18:05 Les Mills CXWORX® 30
18:45 Les Mills BODYBALANCE® 55


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

16:45 Les Mills SPRINT® 30
17:20 Kahvakuula 45
18:15 Les Mills BODYPUMP® 55
19:20 Pilates 45

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

09:00 Les Mills BODYPUMP® 55
10:00 Lempijumppa 30
16:30 Crosstraining haaste 30
17:10 Jooga 50

Lisäohjelma

Aamukahvit tarjolla klo 9–11

Senioreiden salipäivystys klo 11–12 –
tule tutustumaan saliharjoitteluun,
valmentaja tavattavissa!

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10:30 Les Mills BODYPUMP® 55
11:40 Les Mills CXWORX® 30
12:15 Les Mills BODYCOMBAT® 45

Lisäohjelma

Aamukahvit tarjolla klo 10–12

Kehonmuokkaus-pienryhmädemo klo 12.30–13.30,
ilmoittaudu etukäteen oulukeskusta@easyfit.fi

Naisten allassauna klo 11–15

Pietarsaari
Permonkaarre 123
jeppis@easyfit.fi

Avoinna

ma 15–18
ti 16–18
ke 17.30–19.30
to 16–18
la 10–14

Kaverikamppis / Kompiskampanj

Liity asiakkaaksemme yhdessä ystäväsi kanssa ja saatte molemmat yhden maksuttoman treenikuukauden (toinen kuukausi). Kysy lisää! Bli medlem tillsammans med din kompis så får ni båda en avgiftsfri träningsmånad (andra månaden). Fråga mer!


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Nyrkkeily – boxing Dima
18.00 FightCamp Sofia (naisten nyrkkeily)
18.30 BODYPUMP® 60 Anna

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17.35 Spinning 30 Henna
18.15 CXWORX® 30 Henna
18.50 BODYBALANCE® 45 Henna

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

18.00 Nyrkkeily-boxing Dima
18.00 Virtuaalitunti™ Sisäpyöräily 45 
18.45 X-Fit Nina
20.00 Virtuaalitunti™ Jooga 30 (hot&relax)


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17.30 Body kiertoharjoittelu -
Body circuit 45 Sunneva / Minna 
18.30 BODYCOMBAT® Virtual 

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10.00 RPM® 45 (Les Mills sisäpyöräily) Melinda
11.00 BODYBALANCE® 60 Melinda

Rovaniemi
Lampelankatu 23
rovaniemi@easyfit.fi

Avoinna

ma 15:00–19:30
ti 15:00–19:30
ke 15:00–19:30
to 15:00–19:30
pe 10–14


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

17:00 Farkkupeppu 30    
17:35 HIIT 30    
18:15 Les Mills BODYCOMBAT® 60
18:30 Spinning Cardio 45
19:30 Les Mills BODYBALANCE® 60

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:00 Les Mills GRIT STRENGTH® 30
17:35 Core 30
18:15 Les Mills TONE® 45
19:10 Les Mills BODYPUMP® 45

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:30 Lattari 45
18:30 RVP 45    
18:30 Spinning Easy 45
19:30 Jooga 60


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

17:15 Kahvakuula 45
18:10 Les Mills BODYATTACK® 60
19:15 Kehonhuolto 45

PERJANTAI 18.1.

Kuntosali vapaassa käytössä klo 10–14

Savonlinna
Tulliportinkatu 1–5
savonlinna@easyfit.fi

Avoinna

ma 10–18.15
ti 10–18.15
ke 10–18.15
to 10–18.15
pe 10–15
la 10–15


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

11.00 Seniori kuntosalicircuit45 / Juha
16.15 Kuntosalicircuit45/ Jenna
17.10 Lihaskunto45 / Jenna
17.20 Virtuaalitunti™ Sisäpyöräily30
18.00 CXWORX® Virtual

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

09.00 Lavis45 / Mariya
16.15 Kuntosalin laiteohjaus / Juha
16.25 Superbooty45 / Jenna
17.00 Crosstraining / Anu
17.15 Zumba50 / Maria
18.20 Sispyöräily45 / Taru
18.15 BODYPUMP®60 / Lotta

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

11.30 Virtuaalitunti™ Venyttely
16.30 Kahvakuula&Core45 / Kati 
17.20 Lavis50 / Maria 
18.15 Farkkupeppu30 / Maria
18.10 Sisäpyöräily30 / Sara


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

11.00 Seniorijumppa45 / Juha
15.30 Kuntosalicircuit45 / Kati
17.00 Liikkuvuus&venyttely45 / Jenna
17.30 Sisäpyöräily45 Tiia / Sara
17.50 FitnessCombat30 / Juha 
18.25 BODYPUMP®60 / Sara

PERJANTAI 18.1.

Kuntosali vapaassa käytössä klo 10–15

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10.10 Lavis30 / Maria
11.00 Farkkupeppu30 / Sari 
11.35 Jooga60 / Sari
12.40 BODYPUMP®45 / Lotta
13.30 FasciaMethod60 / Lotta

Vaasa – Royal
Original Sokos Hotel Royal Vaasa
Hovioikeudenpuistikko 18
royal.vaasa@easyfit.fi

Avoinna

ma 11:00–20:00
ti 14:00–20:00
ke 14:00–20:00
to 11:00–18:30
pe 10:00–14:00
la 10:00–14:00

Kaverikamppis

Liity asiakkaaksemme yhdessä ystäväsi kanssa ja saatte molemmat yhden maksuttoman treenikuukauden (toinen kuukausi). Kysy lisää!


Ohjelmassa

MAANANTAI 14.1.

Ryhmäliikunta

16:45 Niska-Hartia-Selkä 30
17:20 Farkkupeppu 45
18:15 X-Training 45
19:15 Mindful Jooga 75

Lisäohjelma

Personal trainer Siv Aro paikalla klo 11–16

  • kehonkoostumusmittauksia ja kysy
    personal trainerilta laitteiden käytöstä,
    vinkkejä liikkeisiin, ravinnnosta, ym ym,
    tai varaa henkilökohtainen, maksuton
    liikuntaneuvonta-aika

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis

TIISTAI 15.1.

Ryhmäliikunta

17:10 Minibands 45
18:10 Step 45
19:10 Jooga 45

Lisäohjelma

Personal trainer Siv Aro paikalla klo 14–16 ja 18–20

  • kehonkoostumusmittauksia ja kysy
    personal trainerilta laitteiden käytöstä,
    vinkkejä liikkeisiin, ravinnnosta, ym ym,
    tai varaa henkilökohtainen, maksuton
    liikuntaneuvonta-aika

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis

KESKIVIIKKO 16.1.

Ryhmäliikunta

17:00 Zumba Gold 45
17:50 RVP 45
18:00 EasySpinning 45
18:50 Core 30
19:30 Aktiivinen venyttely 45

Lisäohjelma

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis


TORSTAI 17.1.

Ryhmäliikunta

11:30 Aktiivinen niskavenyttely
16:45 Latino Dance 45
17:40 HIIT 30
18:10 Core 15
18:30 Pilates 60

Lisäohjelma

Personal Trainer Siv Aro paikalla klo 12:00–16:30

  • kehonkoostumusmittauksia ja kysy
    personal trainerilta laitteiden käytöstä,
    vinkkejä liikkeisiin, ravinnnosta, ym ym,
    tai varaa henkilökohtainen, maksuton
    liikuntaneuvonta-aika

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis

PERJANTAI 18.1.

Ryhmäliikunta

Virtuaalitunnit käytössä omavalintaisesti

Lisäohjelma

Personal Trainer Siv Aro paikalla klo 10–14

  • kehonkoostumusmittauksia ja kysy
    personal trainerilta laitteiden käytöstä,
    vinkkejä liikkeisiin, ravinnnosta, ym ym,
    tai varaa henkilökohtainen, maksuton
    liikuntaneuvonta-aika

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis

LAUANTAI 19.1.

Ryhmäliikunta

10:30 Pump 60

Lisäohjelma

Nutramino-maistatuksia

Treenivaatekirppis