Tärkeä – EasyFit-keskusten koronavirustiedote – lue lisää...

Sulje
  • uutiset
    Keskus suljetaan 14 päiväksi

    Sinä olet meille tärkeä! Kiitos, että olet pysynyt asiakkaanamme koronaviruksen aiheuttaman myl­ler­ryk­sen keskellä...

  • Valmennus PTn kanssa
    Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!

Hinnoittelu

Liikunta- ja valmennuspalvelut markkinoiden parhaaseen hinta-laatusuhteeseen

  • Mika Hagelberg
    Personal Trainer
    Mika Hagelberg
    mika.hagelberg@easyfit.fi
  • Sami Ylipuranen
    Personal Trainer
    Sami Ylipuranen
    sami.ylipuranen@easyfit.fi
  • Sarianne Kuokka
    Personal Trainer
    Sarianne Kuokka
    sarianne.kuokka@easyfit.fi
  • Sauli Koskus
    Personal Trainer
    Sauli Koskus
    sauli.koskus@easyfit.fi
  • taru
    Keskusvastaava
    Taru Tynkkynen
    taru.tynkkynen@easyfit.fi
  • satu
    Asiakaspalvelija
    Satu Tuominen
    satu.tuominen@easyfit.fi
  • emma
    Asiakaspalvelija
    Emma
  • tommi
    Asiakaspalvelija
    Tommi
  • Pauliina Paltakari
    Personal Trainer
    Pauliina Paltakari
    pauliina.paltakari@easyfit.fi