Tutustu helposti. Aloita helposti. Treenaa helposti. Markkinoiden paras hinta-laatusuhde.

  • Laura Natunen

    Yrittäjä

    Laura Natunen
    laura.natunen@easyfit.fi
  • Kati Turunen

    Keskusvastaava

    Personal Trainer

    Kati Turunen
    kati.turunen@easyfit.fi
  • Juha Rötkö

    Asiakaspalvelija

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Juha Rötkö
    juha.rotko@easyfit.fi
  • Niina Haverinen

    Asiakaspalvelija

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Niina Haverinen
    niina.haverinen@easyfit.fi
  • Simo Matikainen

    Harjoittelija

    Simo Matikainen
  • Sini Kokkonen

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Personal Trainer

    Sini Kokkonen
    sini.kokkonen@easyfit.fi
  • Anu Hintsanen

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Personal Trainer

    Anu Hintsanen
    anu.hintsanen@easyfit.fi
  • Jenna-Jasmin Karhu

    Personal Trainer

    Jenna-Jasmin Karhu
    jenna.karhu@easyfit.fi
  • Aleksi Kalvila

    Personal Trainer

    Aleksi Kalvila
    aleksi.kalvila@easyfit.fi
  • Maria Sue Laakso

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Maria Sue Laakso
  • Tuija Penttilä

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Tuija Penttilä
  • Maiju Kilpeläinen

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Maiju Kilpeläinen
  • Heidi Jokiniitty

    Ryhmäliikuntaohjaaja

    Heidi Jokiniitty
  • Asiakkaiden parhaita hetkiä

    Pia Behm
    Savonlinna

    Pia on melko huikea tapaus. Viime keväänä kun tavattiin ensimmäisen kerran, tarkoituksenamme oli...