Kausiaikataulu Kaari

Tuntiselosteet löydät tästä. Pidätämme oikeuden mahdollisiin muutoksiin.

Syysaikataulu (19.12.2021 saakka)


PLUS-ryhmäliikunta (sali 1)

Maanantai

10:00–10:55 Ladies & Gentleman / Maarit Koskinen
11:00–11:55 Ladies & Gentleman kevyt / Maarit Koskinen
17:15–18:00 Niskaselkä / Saila Juntunen
18:05–19:05 Kahvakuula / Jani Kuru
19:10–20:10 Dancemix / Janne Outinen

Tiistai

17:15–18:00 Muokkaus / Seija Mustonen
18:10–19:05 Rasvanpoltto / Seija Mustonen
19:15–20:15 Pilates / Ida Laitiomäki

Keskiviikko

07:00–08:00 Yritysryhmä / Jenni Nickberg
10:00–11:00 Chiball / Maarit Koskinen
17:30–18:00 Kahvakuula / Jenni Holopainen
18:10–18:55 RVP / Jenni Holopainen
19:05–20:05 Jooga / Outi Finni

Torstai

10:00–11:00 Pilates / Maarit Koskinen
11:15–12:00 Soft jumppa / Maarit Koskinen
17:30–18:30 BODYPUMP® / Hanna Kivistö
18:40–19:40 Crosstraining / Jani Kuru

Perjantai

10:00–11:00 Kehonhuolto / Seija Mustonen
17:30–18:30 Bodycore / Thomas Ingman

Lauantai

10:00–11:00 BODYPUMP® / Kirsi Alm-Siira

Sunnuntai

17:00–17:45 Body / Katja Kalliokoski
17:50–18:35 Core + Kehonhuolto / Katja Kalliokoski


PREMIUM-ryhmäliikunta (sali 2–3)

Maanantai

18:10–19:10 Fasciamethod / Saila Juntunen
19:15–20:15 Balancing jooga / Erika Böström / Sali 3

Tiistai

18:00–19:00 Yin jooga / Ida Laitiomäki 

Keskiviikko

17:30–18:20 Pilates / Maarit Koskinen
18:45–19:45 Gravity jooga / Mika Seppänen

Torstai

17:30–18:30 Pilates / Thomas Ingman
18:40–19:40 Pilatesfunc / Hanna Kivistö

Perjantai

Ei live-ohjattuja tunteja

Lauantai

11:00–12:00 Vinyasa jooga / Erika Böström

Sunnuntai

18:00–19:00 Voimajooga / Saila Juntunen

Syysaikataulu (19.12.2021 saakka)

Jouluaikataulu (20.–26.12.2021)

Maanantai

10:00-11:00 Ladies & Gentleman / Maarit Koskinen
11.05-12:05 Kevyt Ladies & Gentleman / Maarit Koskinen
17:15-18:00 Niskaselkä / Seija Juntunen
18:05-19:05 Kahvakuula special / Jani Kuru
18:10-19:10 PREMIUM Fasciamethod / Saila Juntunen
19:10-20:10 Dancemix / Janne Outinen
19:15-20:15 PREMIUM Balancing jooga / Erika Böström

Tiistai

17:15-18:00 Muokkaus / Seija Mustonen
18:10-19:05 RVP / Seija Mustonen

Keskiviikko

10:00-11:00 Pilates / Maarit Koskinen
11:15-12:00 Softjumppa / Maarit Koskinen
17:30-18:00 Kahvakuula / Jenni Holopainen
18:10-18:55 RVP / Jenni Holopainen
18:45-19:45 PREMIUM Gravity jooga / Mika Seppänen
19:05-20:05 Jooga / Outi Finni

Torstai

Ei live-ohjattuja tunteja

Perjantai

Ei live-ohjattuja tunteja

Lauantai

Ei live-ohjattuja tunteja

Sunnuntai

11:00-12:00 Move + Body / Thomas Ingman
15:00-16:00 Kinkunsulatus / Maarit Koskinen

Jouluaikataulu (20.–26.12.2021)

Jouluaikataulu (27.12.–2.1.2022)

Maanantai

10:00-11:00 Ladies & Gentleman / Maarit Koskinen
17:15-18:00 Niskaselkä / Seija Juntunen
18:10-19:10 PREMIUM Fasciamethod / Saila Juntunen
19:10-20:10 Dancemix / Janne Outinen
19:15-20:15 PREMIUM Balancing jooga / Erika Böström

Tiistai

17:15-18:00 Muokkaus / Seija Mustonen
18:10-19:05 RVP / Seija Mustonen

Keskiviikko

10:00-11:00 Pilates / Maarit Koskinen
17:30-18:00 Kahvakuula / Jenni Holopainen
17:30-18:20 PREMIUM Pilates / Maarit Koskinen / SALI 2
18:10-18:55 RVP / Jenni Holopainen
19:05-20:05 Jooga / Outi Finni

Torstai

11:15-12:00 Softjumppa / Maarit Koskinen
17:30-18:30 PREMIUM pilates / Thomas Ingman
17:30-18:30 Bodypump / Hanna Kivistö
18:40-19:40 Crosstraining / Jani Kuru
18:40-19:40 PREMIUM Pilatesfunc / Hanna Kivistö

Perjantai

Ei live-ohjattuja tunteja

Lauantai

Ei live-ohjattuja tunteja

Sunnuntai

Ei live-ohjattuja tunteja

Jouluaikataulu (27.12.–2.1.2022)