Tärkeä – EasyFit-keskusten koronavirustiedote – lue lisää...

Sulje
  • Boka motionssrådgivning – du får individuella motionsrekommendationer och tips för att du ska nå dina mål

  • Beställ besökarpass – bekanta dig gratis med våra tjänster

Prislista

Motions- och coachningstjänster till marknadens bästa pris och kvalitet.

  • Asiakaspalveluvastaava
    Asiakaspalveluvastaava
    Hanna Lahti
  • Sarianna Österlund
    Palvelupäällikkö
    Personal Trainer
    Sarianna Österlund (ÄITIYSLOMALLA)
    sarianna.osterlund@easyfit.fi
  • liisa
    Yrittäjä
    Liisa Ihamuotila
  • Saija Valtanen
    Yrittäjä
    Saija Valtanen
    saija.valtanen@easyfit.fi
  • Fanni Rutanen
    Yrittäjä
    Fanni Rutanen
    fanni.rutanen@easyfit.fi
  • sanni
    Yrittäjä
    Sanni Ihamuotila
  • Laura Natunen
    Yrittäjä
    Laura Natunen
    laura.natunen@easyfit.fi
  • Elina Ponto
    Yrittäjä
    Elina Ponto
    elina.ponto@easyfit.fi
  • Anna Isaksson
    Yrittäjä
    Anna Isaksson
  • Niklas Lindqvist
    Yrittäjä
    Niklas Lindqvist
  • Yrittäjä
    Anu Jaakkola
  • Karoliina Luotonen
    Keskusvastaava
    Karoliina Luotonen
    karoliina.luotonen@easyfit.fi
  • Johanna Huiko-Lahtinen
    Keskusvastaava
    Johanna Huiko-Lahtinen
    johanna.huiko-lahtinen@easyfit.fi
  • Kati Hilakivi
    Keskusvastaava
    Kati Hilakivi
    kati.hilakivi@easyfit.fi
  • Ella
    Keskusvastaava
    Ella Byman
    ella.byman@easyfit.fi
  • Keskusvastaava
    Anu Nordblad
  • Pekka Lahti
    Yrittäjä
    PT vastaava
    Pekka Lahti
    pekka.lahti@easyfit.fi
  • Piia Hämäläinen
    Liiketoimintajohtaja
    PT vastaava
    Piia Hämäläinen
  • Janette Lammela
    Keskusvastaava
    Markkinointivastaava
    Janette Lammela
    janette.lammela@easyfit.fi
  • Amir Atia
    Asiakaspalvelija
    Laitehuoltaja
    Amir Atia
  • Asiakaspalvelija
    Sini Korkea
  • Nea
    Asiakaspalvelija
    Nea
  • Minnea
    Asiakaspalvelija
    Minnea
  • riina
    Asiakaspalvelija
    Riina Laaksonen
  • Ida Ylipaavalniemi
    Asiakaspalvelija
    Ida Ylipaavalniemi
  • Asiakaspalvelija
    Aleksi Mäkinen
  • Nea
    Asiakaspalvelija
    Nea
  • Sanna Pyykkö
    Asiakaspalvelija
    Sanna Pyykkö
    sanna.pyykko@easyfit.fi
  • Henna Wahlman
    Asiakaspalvelija
    Henna Wahlman
  • Laura Hyvönen
    Asiakaspalvelija
    Laura Hyvönen
  • Peppi Vehviläinen
    Asiakaspalvelija
    Peppi Vehviläinen
  • Senja Auvinen
    Asiakaspalvelija
    Senja Auvinen
  • Amanda Holm
    Asiakaspalvelija
    Amanda Holm
  • Jenna Haapala
    Asiakaspalvelija
    Jenna Haapala
  • Olivia Valio
    Asiakaspalvelija
    Olivia Valio
  • Tiia Seppälä
    Hieroja
    Tiia Seppälä
  • Kaisa Tolonen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Kaisa Tolonen
  • Anu Kuusisto
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Anu Kuusisto
  • Jutta Janhonen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Jutta Janhonen
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Heidi Weaver
  • Roosa Teppola
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Roosa Teppola
  • Anniina Yli-Lahti
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Anniina Yli-Lahti
  • Niilo Kehus
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Niilo Kehus
  • Sari Nyrhinen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Sari Nyrhinen
  • sanni
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Sanni Leppäniemi
  • Jaana Kylmänen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Jaana Kylmänen
  • Jaana Haapala
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Jaana Haapala
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Päivi Toivola
  • Salla Valo
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Salla Valo
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Kirsi Toivola
  • Johanna Väänänen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Johanna Väänänen
  • Taija Ruokamo
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Taija Ruokamo
  • Taru Häyrinen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Taru Häyrinen
  • Vesa Tihinen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Vesa Tihinen
    vesa.tihinen@easyfit.fi
  • Saila Kaukola
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Saila Kaukola
  • Jenni Pylvänäinen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Jenni Pylvänäinen
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Sara Arvonen
  • Johanna Rajalahti
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Johanna Rajalahti
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Riikka Salo
  • Emili Palonen
    Yrittäjä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Emili Palonen
  • Heini Sifis
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Heini Sifis
  • Helena Wasen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Helena Wasen
  • Juha Rötkö
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Juha Rötkö
    juha.rotko@easyfit.fi
  • Piia Pakarinen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Piia Pakarinen
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Hanna Kivistö
  • Jutta Halonen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Jutta Halonen
  • Anni Korhonen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Anni Korhonen
    anni.korhonen@easyfit.fi
  • Tiina Mäkelä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Tiina Mäkelä
  • Paula Lamberg
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Paula Lamberg
  • nea_luotonen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Nea Luotonen
    nea.luotonen@easyfit.fi
  • Teijo Koivulahti
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Teijo Koivulahti
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Saana Malinen
  • Mari Jauhola
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Mari Jauhola
  • Hanna Helassalo
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Hanna Helassalo
  • Viivi Huhtala
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Viivi Huhtala
  • Pipsa Lahti
    Yrittäjä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Pipsa Lahti
    pipsa.lahti@easyfit.fi
  • Suvi Tuomi
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Suvi Tuomi
  • Maria Sue Laakso
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Maria Sue Laakso
  • Liinu Rinne
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Liinu Rinne
  • Anne-Maria Räsänen
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Anne-Maria Räsänen
  • Janika Hautala
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Janika Hautala
  • Henna Pitkänen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Henna Pitkänen
    henna.pitkanen@easyfit.fi
  • Johanna Isometsä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Johanna Isometsä
  • Elina Kämppi
    Personal Trainer
    Elina Kämppi
    elina.kamppi@easyfit.fi
  • Erja Hytönen
    Keskusvastaava
    Personal Trainer
    Erja Hytönen
    erja.hytonen@easyfit.fi
  • Katja Kalliokoski
    Personal Trainer
    Katja Kalliokoski
    katja.kalliokoski@easyfit.fi
  • Suvi Hiukka
    Fysioterapeutti
    Personal Trainer
    Suvi Hiukka
    suvi.hiukka@easyfit.fi
  • Dalis Viinikainen
    Personal Trainer
    Dalis Viinikainen
    dalis.viinikainen@easyfit.fi
  • Carina Ahlqvist
    Personal Trainer
    Carina Ahlqvist
    carina.ahlqvist@easyfit.fi
  • Jenna-Jasmin Karhu
    Personal Trainer
    Jenna-Jasmin Karhu
    jenna.karhu@easyfit.fi
  • Kai Virtanen
    Personal Trainer
    Kai Virtanen
    kai.virtanen@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Jerry Hietaniemi
  • Dorian Mond-Arthur
    Personal Trainer
    Dorian Mond-Arthur
    dorian.mond-arthur@easyfit.fi
  • iiro
    Personal Trainer
    Iiro Sallinen
    iiro.sallinen@easyfit.fi
  • eetu
    Personal Trainer
    Eetu Malli
    eetu.malli@easyfit.fi
  • Tiina Jaakkola
    Personal Trainer
    Tiina Jaakkola
    tiina.jaakkola@easyfit.fi
  • Satu Männistö
    Personal Trainer
    Satu Männistö
    satu.mannisto@easyfit.fi
  • Jenniina Lamminpohja
    Personal Trainer
    Jenniina Lamminpohja
    jenniina.lamminpohja@easyfit.fi
  • Raija Kulmala
    Keskusvastaava
    Personal Trainer
    Raija Kulmala
    raija.kulmala@easyfit.fi
  • Jane Pokkinen
    Personal Trainer
    Jane Pokkinen
    jane.pokkinen@easyfit.fi
  • Willy Nieminen
    Personal Trainer
    Willy Nieminen
    willy.nieminen@easyfit.fi
  • Susanne Hjorth
    Yrittäjä
    Personal Trainer
    Susanne Hjorth
    susanne.hjorth@easyfit.fi
  • Elina Pulkka
    Personal Trainer
    Elina Pulkka
    elina.pulkka@easyfit.fi
  • Christoffer Bergman
    Personal Trainer
    Christoffer Bergman
    christoffer.bergman@easyfit.fi
  • jerome
    Personal Trainer
    Jerome Röpelinen
    jerome.ropelinen@easyfit.fi
  • sonja
    Personal Trainer
    Sonja Suvilaakso
    sonja.suvilaakso@easyfit.fi
  • Maija Impola
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Maija Impola
    maija.impola@easyfit.fi
  • Linda Weckström
    Personal Trainer
    Linda Weckström
    linda.weckstrom@easyfit.fi
  • Vejzovic
    Asiakaspalvelija
    Personal Trainer
    Ann Vejzovic
  • Personal Trainer
    Jani Kuru
    jani.kuru@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Joona Haavisto
    joona.haavisto@easyfit.fi
  • Tomi Luosujärvi
    Personal Trainer
    Tomi Luosujärvi
    tomi.luosujarvi@easyfit.fi
  • Kristiina Kriisa
    Personal Trainer
    Kristiina Kriisa
    kristiina.kriisa@easyfit.fi
  • Arttu Pakkanen
    Personal Trainer
    Arttu Pakkanen
    arttu.pakkanen@easyfit.fi
  • Mika Hagelberg
    Personal Trainer
    Mika Hagelberg
    mika.hagelberg@easyfit.fi
  • Elina Marttila
    Personal Trainer
    Elina Marttila
    elina.marttila@easyfit.fi
  • Maria Gluhih
    Personal Trainer
    Maria Gluhih
    maria.gluhih@easyfit.fi
  • Elina Nukarinen
    Personal Trainer
    Elina Nukarinen
    elina.nukarinen@easyfit.fi
  • Sami Ylipuranen
    Personal Trainer
    Sami Ylipuranen
    sami.ylipuranen@easyfit.fi
  • Anu Hintsanen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Anu Hintsanen
    anu.hintsanen@easyfit.fi
  • miisa
    Personal Trainer
    Miisa Oikarinen
    miisa.oikarinen@easyfit.fi
  • Sarianne Kuokka
    Personal Trainer
    Sarianne Kuokka
    sarianne.kuokka@easyfit.fi
  • Ira Rantala
    Personal Trainer
    Ira Rantala
    ira.rantala@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Olli-Pekka Remes
    olli.remes@easyfit.fi
  • Tiina
    Personal Trainer
    Tiina Haikola
    tiina.haikola@easyfit.fi
  • Mira Piirainen
    Personal Trainer
    Mira Piirainen
    mira.piirainen@easyfit.fi
  • Tiina Nordlund
    Personal Trainer
    Tiina Nordlund
    tiina.nordlund@easyfit.fi
  • Ville Lehkone
    Personal Trainer
    Ville Lehkone
    ville.lehkonen@easyfit.fi
  • Marja Pesonen
    Personal Trainer
    Marja Pesonen
    marja.pesonen@ladyline.fi
  • Tiina Koskela
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Tiina Koskela
    tiina.koskela@easyfit.fi
  • Henkka Hyttinen
    Toimitusjohtaja
    Personal Trainer
    Henkka Hyttinen
    henkka.hyttinen@easyfit.fi
  • Satu Salorinne
    Personal Trainer
    Satu Salorinne
    satu.salorinne@easyfit.fi
  • Tinja Vihervuori
    Personal Trainer
    Tinja Vihervuori
    tinja.vihervuori@easyfit.fi
  • Tiina Rautiainen
    Personal Trainer
    Tiina Rautiainen
    tiina.rautiainen@easyfit.fi
  • Ulla Kaila
    Personal Trainer
    Ulla Kaila
    ulla.kaila@easyfit.fi
  • Pinja Liljavirta
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Pinja Liljavirta
    pinja.liljavirta@easyfit.fi
  • Jenni Nickberg
    Personal Trainer
    Jenni Nickberg
    jenni.nickberg@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Charles McIntosh
    charles.mcintosh@easyfit.fi
  • Hanne-Leena Pirinen
    Personal Trainer
    Hanne-Leena Pirinen
    hanne-leena.pirinen@easyfit.fi
  • Antti Niskanen
    Personal Trainer
    Antti Niskanen
    antti.niskanen@easyfit.fi
  • Marika Ylilahti
    Personal Trainer
    Marika Ylilahti
    marika.ylilahti@easyfit.fi
  • Anne Puranen
    Personal Trainer
    Anne Puranen
    anne.puranen@easyfit.fi
  • Nina Suopela
    Personal Trainer
    Nina Suopela
    nina.suopela@easyfit.fi
  • Mikko Korpeinen
    Personal Trainer
    Mikko Korpeinen
    mikko.korpeinen@easyfit.fi
  • viivi
    Personal Trainer
    Viivi Winqvist
    viivi.winqvist@easyfit.fi
  • Sami Körkkö
    Personal Trainer
    Sami Körkkö
    sami.korkko@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Topias Nordblad
    ptvalmennusraisio@easyfit.fi
  • Jouni Bergdahl
    Personal Trainer
    Jouni Bergdahl
    jouni.bergdahl@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Krista Kohonen
    krista.kohonen@easyfit.fi
  • Kati Turunen
    Personal Trainer
    Kati Turunen
    kati.turunen@easyfit.fi
  • Henna Hanhisalo
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Henna Hanhisalo
    henna.hanhisalo@easyfit.fi
  • Hannele Yrjölä
    Keskusvastaava
    Personal Trainer
    Hanne Yrjölä
    hanne.yrjola@easyfit.fi
  • Rea Jääskeläinen
    Personal Trainer
    Rea Jääskeläinen
    rea.jaaskelainen@ladyline.fi
  • matti
    Personal Trainer
    Matti Ovaska
    matti.ovaska@easyfit.fi
  • Krista Päivänurmi
    Personal Trainer
    Krista Päivänurmi
    krista.paivanurmi@easyfit.fi
  • emilia
    Personal Trainer
    Emilia Juntunen
    emilia.juntunen@easyfit.fi
  • Nora Vuorio
    Personal Trainer
    Nora Vuorio
    nora.vuorio@easyfit.fi
  • Nelli Lehtinen
    Personal Trainer
    Nelli Lehtinen
    nelli.lehtinen@easyfit.fi
  • Sharon Rantanen
    Personal Trainer
    Sharon Rantanen
    ptvalmennusraisio@easyfit.fi
  • Kerttu Niemelä
    Keskusvastaava
    Personal Trainer
    Kerttu Niemelä
    kerttu.niemela@easyfit.fi
  • Kimmo Laipio
    Personal Trainer
    Kimmo Laipio
    kimmo.laipio@easyfit.fi
  • jenna
    Personal Trainer
    Jenna Mononen
    jenna.mononen@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Raija Muttilainen
    raija.muttilainen@easyfit.fi
  • susanna sipola
    Personal Trainer
    Susanna Sipola
    susanna.sipola@easyfit.fi
  • Katri Hynninen
    Personal Trainer
    Katri Hynninen
    katri.hynninen@easyfit.fi
  • Satu Huttunen
    PT vastaava
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Satu Huttunen
    satu.huttunen@easyfit.fi
  • Noora Pilli
    Personal Trainer
    Noora Pilli
    noora.pilli@easyfit.fi
  • Jenna Leino
    Personal Trainer
    Jenna Leino
    jenna.leino@easyfit.fi
  • Jatta Sipola
    Yrittäjä
    Personal Trainer
    Jatta Sipola
    jatta.sipola@easyfit.fi
  • Maiju Hekkala
    Personal Trainer
    Maiju Hekkala
    maiju.hekkala@easyfit.fi
  • Anne Muinonen
    Personal Trainer
    Anne Muinonen
    anne.muinonen@easyfit.fi
  • Toni Ilmakari
    Personal Trainer
    Toni Ilmakari
    toni.ilmakari@easyfit.fi
  • riikka
    Personal Trainer
    Riikka Harjula
    riikka.harjula@easyfit.fi
  • Tommi Huttunen
    Personal Trainer
    Tommi Huttunen
    tommi.huttunen@easyfit.fi
  • Marko Viinikainen
    Personal Trainer
    Marko Viinikainen
    marko.viinikainen@easyfit.fi
  • Riikka
    Personal Trainer
    Riikka Hautala
    riikka.hautala@ladyline.fi
  • Anton Isaksson
    Yrittäjä
    Personal Trainer
    Anton Isaksson
    anton.isaksson@easyfit.f
  • Laura Vittaniemi
    Asiakaspalvelija
    Personal Trainer
    Laura Vittaniemi
    laura.vittaniemi@easyfit.fi
  • Miia Malmi
    Personal Trainer
    Miia Malmi
    miia.malmi@easyfit.fi
  • teemu
    Personal Trainer
    Teemu Hartikainen
    teemu.hartikainen@easyfit.fi
  • lea
    Personal Trainer
    Leea Lappi
    leea.lappi@easyfit.fi
  • john
    Yrittäjä
    John Samuel
    john.samuel@easyfit.fi
  • Minna Perikio
    Personal Trainer
    Minna Perkiö
    minna.perkio@easyfit.fi
  • Mari Nopanen
    Asiakaspalvelija
    Personal Trainer
    Mari Nopanen
    mari.nopanen@easyfit.fi
  • Sauli Koskus
    Personal Trainer
    Sauli Koskus
    sauli.koskus@easyfit.fi
  • Piia Hämäläinen
    Keskusvastaava
    PT vastaava
    Piia Hämäläinen
  • katja
    Keskusvastaava
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Katja Remsu
    katja.remsu@easyfit.fi
  • taru
    Keskusvastaava
    Taru Tynkkynen
    taru.tynkkynen@easyfit.fi
  • janette
    Markkinointivastaava
    Janette Lammela
  • ella
    Siivooja
    Ella Byman
  • satu
    Asiakaspalvelija
    Satu Tuominen
    satu.tuominen@easyfit.fi
  • tiia
    Asiakaspalvelija
    Tiia
  • emma
    Asiakaspalvelija
    Emma
  • tommi
    Asiakaspalvelija
    Tommi
  • marjut
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Marjut
  • Ryhmäliikuntaohjaaja
    Louise Erolin
  • tiina
    Personal Trainer
    Tiina Nordlund
    tiina.nordlund@easyfit.fi
  • chi
    Personal Trainer
    Chris Spencer
    chris.spencer@easyfit.fi
  • elmo
    Personal Trainer
    Elmo Kärki
    elmo.karki@easyfit.fi
  • thomas
    Personal Trainer
    Thomas Hudson
    thomas.hudson@easyfit.fi
  • tiina
    Personal Trainer
    Tiina Kovalainen
    tiina.kovalainen@easyfit.fi
  • miikka
    Personal Trainer
    Miikka Sallinen
    miikka.sallinen@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Mari Mäkinen
    mari.makinen@easyfit.fi
  • kerttu
    Personal Trainer
    Kerttu Niemelä
    kerttu.niemela@easyfit.fi
  • Personal Trainer
    Kimberly McYnen
    internet@easyfit.fi
  • semira
    Personal Trainer
    Semira Pappila
    semira.pappila@easyfit.fi
  • aleksi
    Personal Trainer
    Aleksi Jakonen
    aleksi.jakonen@easyfit.fi
  • kalle
    Personal Trainer
    Kalle Tolsa
    kalle.tolsa@easyfit.fi
  • Tomi Riionheimo
    Keskusvastaava
    Personal Trainer
    Tomi Riionheimo
    tomi.riionheimo@easyfit.fi
  • samy
    Siivooja
    Samym Mohibby
  • Toni
    Personal Trainer
    Toni Engblom
  • Joel Virta
    Personal Trainer
    Joel Virta
    joel.virta@easyfit.fi
  • Tomi Riionheimo
    Personal Trainer
    Tomi Riionheimo
    tomi.riionheimo@easyfit.fi
  • Dawda "King-David" Badjie
    Personal Trainer
    Dawda "King-David" Badjie
    dawda.badjie@easyfit.fi
  • Linda
    Personal Trainer
    Linda Backlund
  • Melinda
    Personal Trainer
    Melinda Backlund
  • kati
    Personal Trainer
    Katri Flykt
  • jonna
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Jonna Uusimäki
    jonna.uusimaki@easyfit.fi
  • jonna
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Jonna Koo
    jonna.koo@easyfit.fi
  • Tiina Salmela
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Personal Trainer
    Tiina Salmela
    tiina.salmela@easyfit.fi
  • henri
    Siivooja
    Henri Virtanen
  • Ville Häggblom
    Personal Trainer
    Ville Häggblom
    Ville.haggblom@gmail.com
  • daniela
    Personal Trainer
    Daniela Kirsi
    Daniela.kirsi@easyfit.fi
  • Kundernas bästa stunder

    Annika

    Jag tävlar i skidskytte på nationell nivå och i skidtävlingar i Finland och runt om i Europa. Vid sidan av idrotten jobbar jag som automationsingenjör. Jag är positiv och ambitiös. Jag vill inspirera...

  • Kundernas bästa stunder

    Krista

    Jag tävlar i tyngdlyftning på landslagsnivå och i prisskåpet finns alla medaljvalörer från junior-VM, EM, LM och FM. Nu har jag gått över till öppen åldersklass på en hårdare nivå. Mitt mål är att nå...

  • Kundernas bästa stunder

    Niina

    Jag vill visa att även en fyrtioåring kan träna aktivt och lära sig nya saker. Livet tar inte slut i den här åldern eller senare heller för den delen. Min utmaning är vikten som har rasat 35 kg och...

  • Kundernas bästa stunder

    Noora

    För mig har motion ALLTID varit en viktig del av mitt liv. Jag har spelat fotboll sen jag var 6 år och kommer säkert alltid att fortsätta spela i någon form. Fotbollen skapar ramarna och all annan...

  • Kundernas bästa stunder

    Tea

    Jag tar bra hand om min fysiska och psykiska kondition med hjälp av motion. Vare sig man är trött eller energisk är det roligt att träna. Motion har alltid varit en del av mitt liv och särskilt dans...

  • Kundernas bästa stunder

    Ann Sophie

    Jag halkade in i gymsvängen våren 2018. Min träningspassion bara växte. Jag ville hela tiden utvecklas och pröva nya saker. Jag märkte hur kroppen förändrades och muskelmassan ökade. Jag var fast. Jag...

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6