Tärkeä – EasyFit-keskusten koronavirustiedote – lue lisää...

Sulje
  • uutiset
    Tärkeä tiedote EasyFit Tampere- keskustan toiminnasta poikkeusoloissa 28.3.2021
    Tärkeä tiedote EasyFit Tampere- keskustan toiminnasta poikkeusoloissa 28.3.2021 Hallitus on määritellyt Suomeen...
  • Valmennus PTn kanssa
    Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!

Hinnoittelu

Liikunta- ja valmennuspalvelut markkinoiden parhaaseen hinta-laatusuhteeseen

  • Saija Valtanen
    Yrittäjä
    Saija Valtanen
    saija.valtanen@easyfit.fi
  • Karoliina Luotonen
    Keskusvastaava
    Karoliina Luotonen
    karoliina.luotonen@easyfit.fi
  • Pekka Lahti
    Yrittäjä
    PT vastaava
    Pekka Lahti
    pekka.lahti@easyfit.fi
  • Pipsa Lahti
    Yrittäjä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Pipsa Lahti
    pipsa.lahti@easyfit.fi
  • Jenniina Lamminpohja
    Personal Trainer
    Jenniina Lamminpohja
    jenniina.lamminpohja@easyfit.fi
  • Johanna Meronen
    Keskusvastaava
    Johanna Meronen
  • Johanna Huiko-Lahtinen
    Keskusvastaava
    Johanna Huiko-Lahtinen
    johanna.huiko-lahtinen@easyfit.fi