Tärkeä – EasyFit-keskusten koronavirustiedote – lue lisää...

Sulje
  • Varaa liikuntaneuvonta – saat henkilökohtaiset liikuntasuositukset ja vinkit tavoitteidesi saavuttamiseksi

  • Tilaa vierailijapassi ja tutustu palveluihimme veloituksetta

  • uutiset
    Tilaa etävalmennus

    Tämän hetkisen maailman tilanteen vuoksi päätimme lisätä personal training -tarjontaan myös etävalmennuksen! Voit...

  • Valmennus PTn kanssa
    Haluatko viedä harjoittelusi uudelle tasolle? EasyFit personal trainereiden kanssa saavutat tuloksia tehokkaasti!

Hinnoittelu

Liikunta- ja valmennuspalvelut markkinoiden parhaaseen hinta-laatusuhteeseen

  • Saija Valtanen
    Yrittäjä
    Saija Valtanen
    saija.valtanen@easyfit.fi
  • Karoliina Luotonen
    Keskusvastaava
    Karoliina Luotonen
    karoliina.luotonen@easyfit.fi
  • Johanna Huiko-Lahtinen
    Keskusvastaava
    Johanna Huiko-Lahtinen
    johanna.huiko-lahtinen@easyfit.fi
  • Pekka Lahti
    Yrittäjä
    PT vastaava
    Pekka Lahti
    pekka.lahti@easyfit.fi
  • Anni Korhonen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Anni Korhonen
    anni.korhonen@easyfit.fi
  • nea_luotonen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Nea Luotonen
    nea.luotonen@easyfit.fi
  • Pipsa Lahti
    Yrittäjä
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Pipsa Lahti
    pipsa.lahti@easyfit.fi
  • Henna Pitkänen
    Asiakaspalvelija
    Ryhmäliikuntaohjaaja
    Henna Pitkänen
    henna.pitkanen@easyfit.fi
  • Jenniina Lamminpohja
    Personal Trainer
    Jenniina Lamminpohja
    jenniina.lamminpohja@easyfit.fi